top of page
Accountant at Work

Több mint 30 éves, stabil piaci pozícióval rendelkező, folyamatosan növekvő, magyar tulajdonú szerviz cég keres dinamikus csapatába keres kollégát

pozícióba.

Adminisztrációs
munkatárs

FELADATOK

  • projekt adminisztráció: belépési engedélyek intézése, teljesítésigazolások kitöltése

  • személyi adminisztráció: munkaeszközök (telefon, tablet stb..) rendelése, átvételik íratása, adatváltozások felvezetése a rendszerbe

  • hóvégi elszámolásokba való aktív részvétel: munkaórák kiszámolása - GPS alapján, bérszámfejtők munkájának segítése - adminisztratív oldalról

  • belső rendszerek vezetése, használata

  • kontrollig csoport munkájának támogatása

  • nyilvántartások vezetése, szűrésének és kiértékelésének előkészítése, adatszolgáltatás

  • munkafolyamatok adminisztratív támogatása, külső-, és belső kapcsolattartás

  • egyéb munkaügyi adminisztráció, dokumentumkezelés, adatszolgáltatás

  • a vezető napi munkavégzésének hatékony támogatása adminisztrációs oldalról

into position.

  • kiváló kommunikációs készség

  • haladó MS Office ismeretek, kiemelt Excel ismeretek

  • magas fokú koncentrációs képesség

  • tudáscentrikus és részletező személyiség

  • Sending and receiving postal items

  • monotonitástűrés

  • alaposság, precizitás

  • önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ

ELŐNYT JELENT

  • Adatrögzítésben szerzett tapasztalat

  • Proaktív hozzáállás

AMIT KÍNÁLUNK

  • Inspiratív, fiatalos csapat

  • Vonzó bérezési rendszer

  • Munkahelyi közösségi programok (kerékpártúra, vitorlázás, stb.)

  • Barátságos munkakörnyezet (kerékpártartó, konditerem, szauna)

GATE_csoport_kozpont_edited.jpg

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • 1097 Budapest, Illatos út 11/B

bottom of page