top of page
Karbantarto_szerviztechnikus.jpg

Több mint 30 éves, stabil piaci pozícióval rendelkező, folyamatosan növekvő, magyar tulajdonú szerviz cégcsoport keres dinamikus csapatába kompetens, gyakorlattal rendelkező kollégát

szerviztechnikus

pozícióba.

Karbantartó

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK

Kaputechnikai termékek telepítése, szervize napi szinten, több külső helyszínen (hibakeresés, hiba megállapítása, hibajavítás)

ELVÁRÁSOK

  • Ív hegesztési / hegesztési gyakorlat (minősítés előnyt jelent)
    min. szakmunkás bizonyítvány (lakatos, karosszéria lakatos, géplakatos, gépszerelő) vagy

  • Különböző elektromos berendezések működési elvének ismerete és azok szervizelésében való jártasság (0-3 éves munkatapasztalat)

  • Min. szakmunkás bizonyítvány (villanyszerelő vagy elektromos szerelő technikus vagy műszerész)

  • B kategóriás jogosítvány (a munka napi szinten több kiszállást jelent, kétszemélyes csapatokban)

  • Jó kommunikációs készség (kollégákkal és ügyfelekkel)

  • Önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT

  • Kaputechnikai eszközök szervizében szerzett tapasztalat

  • Klímaszerelésben szerzett tapasztalat

  • Tűzgátló nyílászárók karbantartásához tűzvédelmi szakvizsga (1-es és 4-es modul)

  • Hidraulikus berendezések szervizelésében való jártasság

  • Lakatos munkavégzésben szerzett tapasztalat

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ

EGYÉB INFORMÁCIÓ

  • Munkavégzés helye: Budapest és vonzáskörzete, esetenként vidék

  • Teljes munkaidő

  • Szükséges 1-3 év tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Vonzó bérezési rendszer

  • Stabil, megbízható munkahely, hosszútávú munkalehetőséggel

  • Fiatalos csapat, csapatépítő programok, konditerem, vitorlázás

GATE_csoport_kozpont_edited.jpg

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • 1097 Budapest, Illatos út 11/B

bottom of page