top of page
Accountant at Work

Több mint 35 éves, stabil piaci pozícióval rendelkező, folyamatosan növekvő, magyar tulajdonú szerviz cégcsoport keres dinamikus csapatába kompetens, gyakorlattal rendelkező kollégát

pozícióba.

Könyvelői

asszisztens

FELADATOK

  • Bejövő és kimenő számlák kezelése, szkennelése, iktatása, könyvelésre előkészítése

  • Táblázatkezelés Excelben, pénztárjelentés naprakész vezetése

  • A cég könyvelőjével való folyamatos kapcsolattartás, könyvelési munkafázisok előkészítése és segítése

  • Cégcsoporton belüli utalások rögzítése

  • Banki kivonatokat egyeztetése, szállítói számlák utalása, nyomon követése

  • Adategyeztetés, bankokkal történő kapcsolattartás

  • Pénztárkezelés, bizonylatok kiállítása, készpénzes számlák könyvelése

  • Ellenőrzési pontoknak és szabályzatoknak való megfelelés

  • Könyvelési terület támogatása – bank könyvelés

ELVÁRÁSOK

  • Pénzügyi szakmában szerzett tapasztalat

  • Pontosság, önállóság

  • Microsoft programok felhasználó szintű ismerete

  • Kommunikációs készség

  • Alapfokú szoftver ismeret

  • Könyvelési tapasztalat vagy könyvelő végzettség

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ

ELŐNYT JELENT

  • Precíz, proaktív, együttműködő hozzáállás

  • Monotonitás tűrés

AMIT KÍNÁLUNK

  • Szakmai kihívás, fejlődés

  • Tisztességes, korrekt, versenyképes bérezési rendszer

  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégcsoportban

  • Jó hangulat, összetartó támogató csapat

  • Közösségi programlehetőségek (kerékpártúra, vitorlázás, külföldi szakmai és szabadidős kirándulások)

GATE_csoport_kozpont_edited.jpg

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • 1097 Budapest, Illatos út 11/B

gate_logo_35logo.png
bottom of page